Téma výstavy - výsledek brainstormingu

Moderátor: Miroslav

Téma výstavy - výsledek brainstormingu

Odeslatod Vasek v úte kvě 27, 2008 2:00 pm

Zdravím všechny,

s dovolením zašlu pár námětů na téma výstavy, když už ta diskuse na setkání vyzněla tak trochu do ztracena.

Prosím nezabíjet a nenadávat, pokud téma nechcete, tento návrh prosím chápejte jako "když téma, tak navrhuji..." :)

Řemesla
----------
Dovedu si představit člověka i výrobek; kdo zachytí činnost, může mít krásnou, živou fotografii.

Fotografie ve fotografii
---------------------------
Nevím jak Vy, ale já už mnohokrát měl chut' fotit někoho, jak fotí. A taky jsem párkát měl šanci zachytit někoho při reflexi na fotografi. A nebo se taky může podařit prostě fotka s plakátem, to je oblíbený, vděčný a leckdy vtipný námět

Žijí tu s námi
---------------
Různé sociální skupiny představují obecně zajímavý námět.

Lidé a zvířata
---------------
Mazlíčci. A nebo také zvířata při práci.

Staré a nové - proměny
----------------------------
Nejde tu o náročné téma - dvoj-fotografii, kdy na jednom záběru bude dům před 50 lety a na druhém dnes. Lze symbolicky zachytit, jak se něco z něčeho vynořuje.

"Industriál"
------------
Osobně jsem častokrát narazil na nějaký krásný stroj, nejlépe zapomenutý někde v koutě či rozebraný...

Tak pokud Vás něco z toho zaujme, dejte vědět ...

Vašek
Vašek
Vasek
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte kvě 27, 2008 12:33 pm
Bydliště: Praha

Odeslatod Miroslav v úte kvě 27, 2008 2:11 pm

Tak takhle nějak bych si to představoval :D !

Pokud se někdo přidáte buď s komentáři k tomuto nebo s novými náměty, sestavím z toho poté sestavu a hlasováním rozhodneme.

Díky Vašku!
M.Lízner
603 262 798
miroslav.lizner@foto-sam.cz
Uživatelský avatar
Miroslav
 
Příspěvky: 324
Registrován: úte črc 26, 2005 11:12 am
Bydliště: Velký Osek


Zpět na Klub Příznivců PENTAXu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron