28. setkání KPP

Moderátor: Miroslav

28. setkání KPP

Odeslatod Miroslav v úte čer 29, 2010 7:41 am

V komorní, ale velmi příjemné atmosféře jsme prožili letošní jarní setkání v Poděbradech na zámku. Počasí prudce letní - ve sklepení bylo příjemně chladno, fotky parádní, prostě pohoda.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

V galerii http://galerie.foto-sam.cz/index.php?cat=2 jsou fotografie, které tvoří letošní výstavní kolekci. Výběr přes projekci na plátno se nakonec ukázal jako ideální varianta neboť na tom šíleném slunci by se asi těžko zvětšeniny prohlížely a v chladné klenuté sklepní místnosti zase nebylo dostatek světla - zato promítání tam bylo v pohodě.

Výstava má zatím domluvenou pravidelnou instalaci v srpnu v Novém Boru, dvě varianty časově zatím nespecifikované domlouvá kolega Brandejský v prostorách ČVUT, pravděpodobně dopadnou i Libčice (mimochodem - kdyby někdo z Vás měl možnost natrasovat si cestu tak, aby na ní byly Libčice nad Vltavou a Velký Osek, tak bychom velmi uvítali přesun minulé výstavy od paní Čermákové z MěÚ v libčicích k nám . . .) a vzhledem k posílatelnosti letošní kolekce lze sjednávat výstavní prostory i v těch nejodlehlejších lokalitách!!!

Na co jsme zapomněli při setkání, to je společné téma následujícího ročníku Putovní výstavy. Vyřešíme takto - zde na fóru či mailem nebo telefonem dávejte své návrhy - uzávěrku dáme na konec prázdnin, tedy 31.8.2010. Poté vyvěsíme hlasování k návrhům a na podzimním setkání vyhlásíme společné téma.

Já mám následující návrh - společné téma dát tentokrát celé kolekci - napadlo mě téma skutečně široké - zátiší, takže by si nikdo nemusel připadat omezený a dala by se uplatnit jak nalezená, tak i "umělá" zátišíčka a měli bychom poprvé jednotné téma celé výstavy. Dávám k diskusi.

Na podzimní setkání máme už nyní typ na místo a v podstatě i čas - září a Penzion Na Klokočských skalách. Nádherné místo v Českém ráji. Vlastní web zatím nemají, info lze najít zde http://www.liberecky-kraj.cz/dr-cs/penziony/cesky-raj/penzion-na-klokocskych-skalach.html
Pár aktuálních fotek pro inspiraci:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Přesný termín dám vědět co nejdříve. Kapacita penzionu je 20 lůžek, ceny velmi příznivé (nocleh se snídaní za 300,- -350,-Kč), na pozemku přilehlému k penzionu lze stanovat, takže budeme řešit zálohami na rezervaci podle pořadí zaslání a v případě, že by se na někoho nedostala postýlka, může spát pod širákem či stanem.

Tolik k nedávné minulosti - těším se na komunikaci o budoucnosti - téma výstavy, místa pro instalaci výstavy, . . .
M.Lízner
603 262 798
miroslav.lizner@foto-sam.cz
Uživatelský avatar
Miroslav
 
Příspěvky: 324
Registrován: úte črc 26, 2005 11:12 am
Bydliště: Velký Osek

Zpět na Klub Příznivců PENTAXu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron