29. setkání KPP

Moderátor: Miroslav

Společné téma pro 13. ročník Putovní výstavy fotografií KPP

Anketa končí za pát pro 31, 2010 10:33 am

Dítě
0
Žádná hlasování
Zátiší
1
50%
Skála, skály, kameny
1
50%
 
Celkem hlasů : 2

29. setkání KPP

Odeslatod Miroslav v pon zář 20, 2010 8:35 am

Kdo nedorazil, ten může litovat!!!
Tak bych asi stručně chrakterizoval právě proběhnuvší 29. setkání KPP v Penzionu Na Klokočských skalách.
Překrásný podzimní víkend v nádherném prostředí Českého ráje s milým ubytováním v moderně zrekonstruované chalupě s domáckou, chutnou a velice rozumně naceněnou kuchyní v osobité atmosféře - to bylo naše setkání. Takovou pohodu a klídek, to se jen tak nevidí. Přijel i pan Koubek a tak jsme v obraze co se týká aktuálních modelů PENTAXu, nějaké ty fotografie se také objevily, kolega Beneš si připravil rozsáhlý příspěvek, ve kterém nabídl své zkušenosti z práce s Lightroomem a možnost promítnutí spousty fotek nejlepších světových fotografů.
My jsme předvedli kolegům několik fotoknih jednak jako prezentaci našich fotek, ale i jako produkt - aktuálně velmi populární způsob adjustace fotografií.

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Jen se nedořešilo (opět) společné téma pro další ročník Putovní výstavy fotografií. Pište nebo volejte Vaše návrhy na společné téma a já z nich pak udělám hlasování

Výstava je nyní v klidu, bude v listopadu viset v prostorách ČVUT v Praze v Konvitské ulici a další místa a termíny jsou volné!!! Nenapadá někoho, kde by se dala uplatnit?!?

No a byť těsně po podzimním je třeba myslet už na jarní setkání. To, že bylo v posledních letech vždy u nás ve Velkém Oseku, to neznamená, že to tak musí být! Máte-li někdo typ na zajímavé místo, dejte vědět!
M.Lízner
603 262 798
miroslav.lizner@foto-sam.cz
Uživatelský avatar
Miroslav
 
Příspěvky: 324
Registrován: úte črc 26, 2005 11:12 am
Bydliště: Velký Osek

Re: 29. setkání KPP - místo pro konání setkání

Odeslatod Miroslav v stř zář 22, 2010 12:11 pm

No a byť těsně po podzimním je třeba myslet už na jarní setkání. To, že bylo v posledních letech vždy u nás ve Velkém Oseku, to neznamená, že to tak musí být! Máte-li někdo typ na zajímavé místo, dejte vědět!


Už jsem zaznamenal návrh, že bychom Penzion Na Klokočských skalách mohli přeměnit na své výjezdní sídlo. Tedy sídlo KPP, že bychom tam mohli vyjíždět opakovaně na naše setkání. Já osobně bych proti tomu vůbec nic nenamítal. Kdo tam byl, dá mi možná za pravdu, kdo nebyl, doporučuji třeba na výlet či víkendový výjezd.
M.Lízner
603 262 798
miroslav.lizner@foto-sam.cz
Uživatelský avatar
Miroslav
 
Příspěvky: 324
Registrován: úte črc 26, 2005 11:12 am
Bydliště: Velký Osek

Re: 29. setkání KPP - příští společné téma

Odeslatod Miroslav v pát říj 22, 2010 10:27 am

Jen se nedořešilo (opět) společné téma pro další ročník Putovní výstavy fotografií. Pište nebo volejte Vaše návrhy na společné téma a já z nich pak udělám hlasování


Mám tady první návrhy:

- Dítě
- Zátiší
- Skála, skály, kameny


Prosím o názory, případně další návrhy, řekněme do 15.10.2010. Pak z toho, co bude, uděláme hlasování, které by mohlo být ukončeno třeba k 31.12.2010.
M.Lízner
603 262 798
miroslav.lizner@foto-sam.cz
Uživatelský avatar
Miroslav
 
Příspěvky: 324
Registrován: úte črc 26, 2005 11:12 am
Bydliště: Velký Osek

Re: 29. setkání KPP

Odeslatod Miroslav v pát říj 22, 2010 10:37 am

No a protože si tady píšu sám sobě (asi) - žádné doplnění se nekonalo, tak jsem si právě vyhlásil anketu (v záhlaví tohoto vlákna!!!) na výběr společného tématu pro následující ročník Putovní výstavy fotografií KPP.

Tak prosím Vás aspoň zahlasujte!!!!!!!!!!!
M.Lízner
603 262 798
miroslav.lizner@foto-sam.cz
Uživatelský avatar
Miroslav
 
Příspěvky: 324
Registrován: úte črc 26, 2005 11:12 am
Bydliště: Velký Osek


Zpět na Klub Příznivců PENTAXu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 4 návštevníků

cron