Pozvání Ivana Bumby

Moderátor: Miroslav

Pozvání Ivana Bumby

Odeslatod Miroslav v stř lis 10, 2010 11:47 am

Milé kamarádky a kamarádi, vážení přátelé.

Dovolte mi pozvat vás touto neosobní cestou na velmi osobní setkání.

Jako spoluautor knihy Ivana Bumby a Michala Hejny s názvem Zrcadlo zapomnění s podtitulem „fotopoezie“ vás srdečně zvu na křest naší knihy spojený s autogramiádou.

Kdy:
ve čtvrtek 2. prosince 2010 v 18:30 hodin.
Kde:
školicí a kulturní centrum InGarden, Nad Primaskou 292/45, Praha 10 – Strašnice (http://www.ingarden.cz/).

Pár slov o knize:
jak naznačuje podtitul „fotopoezie“, najdete v knize 44 básní doplněných 88 fotografiemi. Věrna svému názvu Zrcadlo zapomnění má kniha netradiční uspořádání – jaké neřeknu, bude to překvapení. Mohu jen prozradit, že každý z autorů vytvořil přesně polovinu obsahu.

Na co se můžete při setkání těšit:
křest knihy bude spojen s audiovizuální projekcí, která nejprve během patnácti minut představí celou knihu ve zcela unikátním pojetí příběhu, který je skryt napříč básněmi. V rámci následné autogramiády bude pro zájemce připraven omezený počet výtisků knihy za zvýhodněnou cenu 189,-Kč, které budou oba autoři na místě podepisovat. Nakonec si také můžeme popovídat o tom, co nás vedlo k vydání knihy, co bylo inspirací, jak najít tiskárnu a připravit podklady - prostě o všem, co vás bude zajímat. Samozřejmostí je i malé občerstvení.

Byl bych rád, kdybyste si v případě zájmu o naši akci našli minutku času a odpověděli na tuto pozvánku s nezávazným potvrzením účasti. Usnadní mi to velice přípravu celé akce. Také si můžete předem po e-mailu rezervovat vámi požadovaný počet knih na autogramiádě. Později bude kniha prodávána pouze přes e-shop. Naše knížka může udělat radost nejen vám, ale i někomu z vašich blízkých pod vánočním stromečkem.

Těším se na setkání s vámi!

Ivan Bumba
M.Lízner
603 262 798
miroslav.lizner@foto-sam.cz
Uživatelský avatar
Miroslav
 
Příspěvky: 324
Registrován: úte črc 26, 2005 11:12 am
Bydliště: Velký Osek

Zpět na Klub Příznivců PENTAXu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron