Pozvání na 33. setkání KPP

Moderátor: Miroslav

Pozvání na 33. setkání KPP

Odeslatod Miroslav v úte zář 11, 2012 8:53 am

Ahoj všem!!!
Tak trochu na rychlo (ale alespoň odpadne neúčast pro zapomenutí . . .) Vás svolávám k účasti na 33.setkání KPP!!! Vezměte rodinu, dobrou náladu, fotovýbavu i hotové fotopráce a pojeďte s námi do východních Čech. Našli jsme venkovskou hospodu s ubytováním v obci Provodov - Šonov, kousek od "výchočeského moře", což je přehradní nádrž Rozkoš. Mají tam velmi, ale opravdu velmi příjemné ceny, pěkné prostředí a podle prvního telefonického kontaktu by měla i komunikace být pohodová. Kapacita noclehů je 30 lůžek s přistýlkami, což by nám (podle předchozích let) mělo bohatě stačit.

Termín - 28. - 30.9.2012 Pátek 28.9. je svátek, takže jsme trefili prodloužený víkend a podle předpovědí to vypadá, že by mělo být pěkné babí léto.

Rezervaci ubytování si proveďte každý sám - zde je kontakt a bližší informace k prostředí i k navigaci: http://www.hostinecvestatku.cz/index.php/cs/kontakt.html
Mně pak dejte, prosím, informaci kdo se přihlásíte - díky.

Věřím, že si uděláme pohodový víkend!
M.Lízner
603 262 798
miroslav.lizner@foto-sam.cz
Uživatelský avatar
Miroslav
 
Příspěvky: 324
Registrován: úte črc 26, 2005 11:12 am
Bydliště: Velký Osek

Ruším pozvání na 33. setkání KPP

Odeslatod Miroslav v stř zář 12, 2012 12:58 pm

Ruším včera vyhlášenou akci!!!!!!

Včera mi pan majitel nabídl celou kapacitu ubytování a dnes mi volal s tím, že se od nás kromě mně nikdo nehlásí (i když jsem mu včera do telefonu vysvětloval jak to s námi a s přehledem o účasti je a jemu to v tu chvíli vůbec nevadilo . . .) a že prodal další pokoje jiným zájemcům! Můj odhad seriozního přístupu asi tedy nebyl správný.

Omlouvám se všem, kdo by snad nějak řešili volno na ten svatováclavský víkend a chtěli se přihlásit (do této chvíle mám zatím samé odmítavé ohlasy), ale za těchto okolností do tohoto penzionu rozhodně nejedu a musím se přiznat, že mi nějak chybí energie cokoliv náhradního vymýšlet a organizovat. Omlouvám se ještě jednou - snad někdy jindy někde jinde!
M.Lízner
603 262 798
miroslav.lizner@foto-sam.cz
Uživatelský avatar
Miroslav
 
Příspěvky: 324
Registrován: úte črc 26, 2005 11:12 am
Bydliště: Velký Osek


Zpět na Klub Příznivců PENTAXu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron