Po 33. setkání KPP

Moderátor: Miroslav

Po 33. setkání KPP

Odeslatod Miroslav v pon říj 01, 2012 7:44 am

Tak je to za námi! Bylo nádherně - jak počasí, tak prostředí, prostě pohoda!

Děkuji všem, kdo přijeli a omlouvám se těm, s kým jsme se v neděli nerozloučili. Když jsme se vystěhovali do auta, tak už jste na jídelně nebyli a po pokojích jsme Vás obcházet nechtěli - ani jsme nevěděli kde kdo bydlí. Tak tedy takto - díky za účast a pohodový víkend!!!

Pro ty, kdo nebyli:
* Informace Richarda Beneše ohledně prostředí, kuchyně a cen se potvrdily!
* V sobotu jsme houfně vyjeli na Jizerku, našli si každý nějakou trasu a udělali něco pro své zdraví. Úspěch měly v závěru procházky například borůvkové knedlíky v hospodě Pod Bukovinou u centrálního parkoviště na Jizerce.
* Odpoledne jsme se od pana Koubka dozvěděli co je nového u PENTAXu, Richard Beneš přidal něco z kouzel s LightRoomem a jeho přítel Karel Soukup nám předvedl ukázku svých prací - "fotoobrazy" a promítl některé další fotografie.
* Večer byl poněkud delší než ten páteční a opět pohodový, bohužel, bez kytary - tak snad příště!
* No a v neděli po snídani jsme my vyrazili ještě k Mumlavskému vodopádu, o ostatních zatím zprávy nemám, zda se někdo zdržel déle či také vyrazil k domovu přes nějakou zajímavou procházku v okolí.

Pár fotek ze setkání je zde: http://gallery3.foto-sam.cz/index.php/Klub-priznivcu-Pentaxu/Report-e

Snad nám zbude nějaká ta energie i na zorganizování dalšího jarního setkání.
Připomínám, že společné téma pro příští ročník Putovní výstavy fotografií KPP je "RADOST". Tak hledejte kolem sebe cokoliv, co by se vymykalo z celkové depresivní atmosféry ve společnosti a dalo se do takového tématu použít.
Padl nápad, že už při promítání soutěžních fotek by se uváděly názvy fotografií - někdy je název důležitý a pomáhá dotvářet pocit z obrázku. Tak na to myslete a pracujte v kombinaci - záběr + výstižný název!

Doufám, že se dočkáme nějakých dalších informací a fotografií (buď poslat mě nebo sem dejte odkaz na nějakou Vaši galerii, třeba na "rajčeti" nebo kde si fotky skladujete . . .) od dalších účastníků akce.
M.Lízner
603 262 798
miroslav.lizner@foto-sam.cz
Uživatelský avatar
Miroslav
 
Příspěvky: 324
Registrován: úte črc 26, 2005 11:12 am
Bydliště: Velký Osek

Zpět na Klub Příznivců PENTAXu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron