38. setkání KPP - pozvánka

Moderátor: Miroslav

38. setkání KPP - pozvánka

Odeslatod Miroslav v stř bře 18, 2015 9:01 pm

Vážení a milí, po téměř roční odmlce se na Vás obracíme s pozvánkou na již 38. setkání KPP! Věřím, že nám podzimní výpadek prominete a že se s námi opět rádi sejdete.

A teď tedy konkrétně:

* termín: 23. 5. 2015
* místo: POZOR ZMĚNA!!! Velký Osek, restaurace Hospůdka Na Baráčku (pod semaforem u Obecního úřadu - pravidelní účastníci vědí!)

V případě zájmu "skalních" jsme schopni uspořádat páteční neformální sezení třeba u nás u grilu - budeme řešit dle projeveného zájmu. Dejte, prosím, vědět, kdo by měl zájem "srazit se" už v pátek - díky!

Program na sobotu:
* v restauraci budou schopni postarat se o nás řádově od 10 hodin, "oficiální" začátek tedy dáváme na 11:00 hod.
* od té jedenácté hodiny se už budou přijímat data pro soutěž o účast v kolekci Putovní výstavy KPP
* téma jsme nedomluvili ani na jarním setkání a ani z podzimního se k nám žádná informace v tomto směru nedonesla a tak jsme zvolili možná tak trochu návrat k celkové volnosti a vyhlašujeme společné téma pro celou výstavu "MOJE NEJMILEJŠÍ FOTKY". Dále je to jako v posledních letech - každý může nabídnout 4 snímky ve formátu 2:3, aby se z toho daly vytisknout kvalitní obrázky velikosti cca 40 × 60 cm, případně jiný poměr stran, ale upravitelný společnou "paspartou" do jednotného celkového formátu těch 40 × 60 cm. Opakuji loňskou novinku - opatřete soutěžní snímky názvy!!! Leckdy to pochopení snímku už při promítání pro hodnocení velmi pomůže . . .
* po obědě kolem 14. hodiny ukončíme příjem prací do soutěže a během zpracování dat pro promítání si rádi poslechneme, co je nového u PENTAXu
* promítání soutěžních snímků bychom viděli tak na 15:30, vyhlášení vítězných prací pak kolem 17:00hod.
* no a pak budeme "hodnotit" a "hodnotit" a . . . a to nejen vybranou kolekci fotek, ale i vše ostatní a doufám, že za zvuku kytary či kytar prožijeme příjemný večer.

Co se týká noclehů - necháváme na Vás zda se domluvíte nějak mezi sebou či zda si objednáte nocleh v motelu (http://www.motelujezera.cz/ubytovani-motel-kolin-osek.html) nebo přijedete jen na sobotu.

V každém případě se těšíme na setkání se všemi, kteří s chutí dorazí a věřím, že si to všichni užijeme.

Prosím všechny, kdo budou mít čas a chuť dorazit, aby nám dali vědět, abychom měli ponětí o počtu účastníků a abychom tuto informaci mohli předat do restaurace.

Na konci května se těšíme na shledanou!!!!
M.Lízner
603 262 798
miroslav.lizner@foto-sam.cz
Uživatelský avatar
Miroslav
 
Příspěvky: 324
Registrován: úte črc 26, 2005 11:12 am
Bydliště: Velký Osek

Re: 38. setkání KPP - pozvánka

Odeslatod Miroslav v stř kvě 13, 2015 6:10 pm

Přátelé - malé dovysvětlení tématu výstavy!

Téma "Moje nejmilejší" fotky je myšleno tak, že fotografie, které letos do soutěže o účast v Putovní výstavě nabídnete, mají mít nějaký emotivní osobní podtext. K porozumění tohoto podtextu by mohly sloužit názvy fotografií, které po Vás chceme v názvu souboru či přiložené k datům! A opakuji - pro soutěž nevyrábějte zvětšeniny, připravte jen data!!! A data taková, aby byla dost kvalitní pro následnou výrobu vítězných snímků. Pro promítání při výběru si je zmenšíme.

Kdyby bylo přeci jen ještě něco nejasného, ozvěte se, prosím.
Uživatelský avatar
Miroslav
 
Příspěvky: 324
Registrován: úte črc 26, 2005 11:12 am
Bydliště: Velký Osek


Zpět na Klub Příznivců PENTAXu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron