Info o XXVI. setkání KPP

Moderátor: Miroslav

Info o XXVI. setkání KPP

Odeslatod Miroslav v úte čer 02, 2009 8:31 am

Tak jsou tu první informace o průběhu XXVI. setkání KPP. Tentokrát jsme tedy neměli dostatečně dojednáno počasí, víkend skoro celý propršel, ale nám to vlastně moc nevadilo - i foto skupiny jsme zvládli bez deštníků :)

Obrázek

Fotek se sešlo o něco méně než v předchozích ročnících (celkem se hodnotilo 38 zvětšenin), kvalita ale určitě nejméně zachována. Se společným tématem si každý poradil po svém, většinou tak trošku popisně, ale fotky pěkné (posuďte v galeriihttp://galerie.foto-sam.cz/). Nejúspěšnějšími autory byli Michal Němeček a Klaus Vater, kterým prošly do kolekce výstavy všechny čtyři práce.

Nejbližší sjednané uplatnění výstavy je v srpnu v Novém Boru, takže - obligátní výzva - pokud by Vás někoho napadlo místo, kde by se dala kolekce vystavit a dojednali byste takovou instalaci, bude to fajn, aspoň by nebyla výstava složená na hromadě, ale byla by někde vidět. A od toho výstavy bývají . . . Platí to, samozřejmě, nejen o období do srpna, ale i dále až do května příštího roku.

V domáckém prostředí Hospůdky Na Baráčku s výtečnou kuchyní se cítili snad všichni příjemně (alespoň ke mně se žádné připomínky nedonesly . . .). Stala se ale jedna, dosud nevídaná, věc - v sobotu večer nás tu zůstalo 7 (slovy SEDM). No, ale vzhledem k tomu, že byl mezi námi Indián a pro kytaru se dalo skočit za roh, tak jsme nadělali kraválu za pěkně velkou bandu . . . No a v neděli jsme po sobě už jen poklidili a rozloučili se s posledním nemístním.

Stihli jsme tentokrát i domluvit společné téma pro příští ročník - návrh INDUSTRIÁL získal všeobecnou podporu, nebo spíše nebyl vysloven žádný jiný a tak je to hotové!!!

Co jsme jen naťukli - je místo podzimního setkání. Pan Koubek navrhl vrátit se do Starých Splavů k Mácháči do penzionu RUT. Tam bylo pěkně, takže pokud někdo nepřijdete s nějakým zajímavým jiným návrhem, tak bychom se tam asi obrátili.

No, to by bylo v první fázi asi tak vše. Doufám, že se někdo přidáte jak s komentářem, tak s fotkami - rád je do galerie přidám, pošlete-li mi něco.

Přeci ještě maličkost - v galerii autoportrétů přibylo pár jedinců - určitě tam ale ještě nejsou všichni!!! Kdo nedodal, pošlete, zařadím.
M.Lízner
603 262 798
miroslav.lizner@foto-sam.cz
Uživatelský avatar
Miroslav
 
Příspěvky: 324
Registrován: úte črc 26, 2005 11:12 am
Bydliště: Velký Osek

Zpět na Klub Příznivců PENTAXu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron