Pochlubte se svým drahouškem (plechovým)

Otevřená část ARO koutku.

Re: Pochlubte se svým drahouškem (plechovým)

Odeslatod arochosse v ned kvě 12, 2013 5:34 am

Čau
Jako kdyby vyjel z výrobní linky viděl jsem ho na vlastní oči fakt pěkný
Uživatelský avatar
arochosse
 
Příspěvky: 58
Registrován: čtv bře 28, 2013 4:43 pm

Re: Pochlubte se svým drahouškem (plechovým)

Odeslatod Miroslav v ned kvě 12, 2013 12:34 pm

Pavle - jedním slovem překrásné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
M.Lízner
603 262 798
miroslav.lizner@foto-sam.cz
Uživatelský avatar
Miroslav
 
Příspěvky: 324
Registrován: úte črc 26, 2005 11:12 am
Bydliště: Velký Osek

Re: Pochlubte se svým drahouškem (plechovým)

Odeslatod emkapavel.š v pon kvě 13, 2013 8:29 pm

Pánové,
každá naše EMKA je překrásná, protože ji opečováváme s láskou. A je jedno jestli je natřená štětkou nebo má krásný nový lak. A když něco zlobí nebo se pokazí tak nám to nedá spát dokud to nespravíme. Odměnou je nám za to krásná a jedinečná jízda našim AREM.
emkapavel.š
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned bře 31, 2013 8:56 pm

Re: Pochlubte se svým drahouškem (plechovým)

Odeslatod Miroslav v pon kvě 13, 2013 8:38 pm

Nelze než souhlasit, nicméně, ta Tvá je opravdu nádherná.

Zpracovávám právě fotky z víkendové akce v Kolíně, kde jsem Emku podrobil v podstatě jakýmsi křestem. Za tu dobu, co ji mám, nikdy nezajela takovou vzdálenost v tak krátkém čase a "neužila" si takových terénních podmínek. Jak to bude pověšené, dám sem odkaz.
M.Lízner
603 262 798
miroslav.lizner@foto-sam.cz
Uživatelský avatar
Miroslav
 
Příspěvky: 324
Registrován: úte črc 26, 2005 11:12 am
Bydliště: Velký Osek

Re: Pochlubte se svým drahouškem (plechovým)

Odeslatod Miroslav v čtv čer 13, 2013 1:15 pm

Tak teď koukám, že jsem trošku zaspal a přesně po měsíci dávám slíbený odkaz i když fotky už na galerii "visí" dávno. Takže zde http://gallery3.foto-sam.cz/index.php/Fotoreportaze/Sraz_GAZ_klub_Kolin_KVHT_Cervene_Pecky_11_5_2013 je kompletní reportáž ze srazu v Kolíně, kde jsou, mimo jiné stroje, k vidění i moje a Romanova Emka.

Už se těším jak zpracuji a vyvěsím fotky z Emkařského srazu - stále věřím, že v sobotu dopoledne dorazíme :!: :!: :!:
M.Lízner
603 262 798
miroslav.lizner@foto-sam.cz
Uživatelský avatar
Miroslav
 
Příspěvky: 324
Registrován: úte črc 26, 2005 11:12 am
Bydliště: Velký Osek

Re: Pochlubte se svým drahouškem (plechovým)

Odeslatod Miroslav v sob črc 06, 2013 9:43 am

Ahoj!
Tak jsem se konečně dostal k tomu, že jsem nafotil mou Emku s lehkou pohotovostní nouzovou stříškou, kterou jsem pojmenoval "bikini". Je to klasická čtvercová celta na jednou okraji opatřená koženými čtverečky s otvory na nasazení na trny, které jsou na rámu okna. Rohy, které visely podle okna dolů a bránily ve výhledu, jsou přichyceny zapnutím jednoho oka na olivku přišitou v potřebném místě. A v místě, kde celta leží na předním rámečku, jsme připevnili řemínky, kterými je k rámu přichycená a do kterých se dá zadní část stočit a mít tak zakrytý jen prostor předních sedaček. Jo a vzadu je to celé vypnuté na každé straně jednou gumou.
Když není umístěná na autě, tak ji vozím stočenou a přichycenou k madlu na sedadle řidiče a dá se použít jako jakákoliv běžná celta. Třeba jako pláštěnka . . .

Asi by to nebylo na nějaký velký a dlouhý déšť, ale jako záchrana při přepadení nepřízní počasí to může sloužit dobře a dá se s tím jet normálně 50-60km/h.
Přílohy
IMGP0211_web.jpg
IMGP0211_web.jpg (204.81 KiB) Zobrazeno 6022 krát
M.Lízner
603 262 798
miroslav.lizner@foto-sam.cz
Uživatelský avatar
Miroslav
 
Příspěvky: 324
Registrován: úte črc 26, 2005 11:12 am
Bydliště: Velký Osek

Předchozí

Zpět na EMKAŘI

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron